jeżeli coś Ci się spodobało, masz pytania, chcesz pogadać - napisz do nas:

naszemiszmasze@gmail.com
Moje zdjęcie
mazowieckie, Poland
Czyli trzy - matki, żony i kochanki :) Magda, Justka i Gaba. Szyjemy, malujemy, decoupażujemy, zajmujemy się ceramiką, eksperymentujemy w kuchni i w ogrodzie i na balkonie. No i przede wszystkim-wychowujemy dzieci i mężów (byłych też!).

niedziela, 3 października 2010

niedziela

W niedzielę człowiek się nudzi....człowiek się obudzi, zje dobre śniadanie, pośpi po śniadaniu, zwlecze się w końcu ok. południa z wrażeniem, że dzień przez palce przecieka, że to już niedziela a w poniedziałek do roboty znowu i z wkurwem na twarzy bierze się za robotę. Człowiek zaczyna porządki jesienne, letnie do pudeł, jesienne z pudeł do szafy, nie mieści się w szafie ( bo jesienne objętościowo większe) więc nogą dopycha, wszystko wylata i znowu wkurw, potem człowiek stwierdza że pogoda piękna, że psa znaczy sukę trzeba przewietrzyć więc zbiera siebie i męża wylegującego się na kanapie do kupy, psa w smycz ubiera, siebie w trampki i do parku na drugą stronę ulicy.... bo człowiek ma to szczęście, że posiada park niedaleko........


Człowiek dotleniony wróci do domu i zaczyna myśleć o obiedzie więc zaczyna smażyć placki ziemniaczane z kilograma ziemniaków, smaży i smaży a końca nie widać, zapach nieziemski, wszystko jedzie plackami.... super, człowiek kończy smażyć 1253 placek i człowiekowi nie chce się już jeść....standard, człowiek patrzy na zegarek " o k...siedemnasta" a tu nie poprasowane, paznokcie nie pomalowane, obiad na poniedziałek nie ugotowany.
Człowiek żeby jakoś to wszystko ogarnąć otwiera białe wino i zaczyna..... gulasz robić cóż że z kawałkiem własnego palca bo mąż naostrzył noże....lepszy będzie (gulasz nie mąż;) prasować,manicure robić, wszystko na raz .... i tak o 22.32 się zrobiła a człowiek tak zmęczony tą niedzielą jest, że z chęcią jutro pójdzie do pracy;) i będzie czekał z utęsknieniem do następnej niedzieli.....
m.

1 komentarz:

  1. Jestem za niedzielnymi spacerkami, szybkim gotowaniem obiadków i spaniem do południa!!! A dzisiejszy dzień jako jedyna ze znanego mi towarzystwa nie zaczęłaś spóźniona więc tydzień zapowiada się ok i minie szybciej niż myślisz :)
    -g.

    OdpowiedzUsuń