jeżeli coś Ci się spodobało, masz pytania, chcesz pogadać - napisz do nas:

naszemiszmasze@gmail.com
Moje zdjęcie
mazowieckie, Poland
Czyli trzy - matki, żony i kochanki :) Magda, Justka i Gaba. Szyjemy, malujemy, decoupażujemy, zajmujemy się ceramiką, eksperymentujemy w kuchni i w ogrodzie i na balkonie. No i przede wszystkim-wychowujemy dzieci i mężów (byłych też!).

niedziela, 30 stycznia 2011

Czasem warto się odchamić

Czasem warto (zachowując z grubsza kolejność) : po 1. wyleżeć się całe przedpołudnie i wczesne popołudnie w łóżku po 2. następnie zażyć kąpieli relaksacyjnej- bo jak wiadomo wylegiwanie się na kanapie męczy bardziej niż wydobywanie urobku po 3. gdzieś koło 17 umalować się, uczesać - ogólnie - "zrobić się' po 4. o 19 z minutami wyjść z domu i udać się na miłe spotkanie z przyjaciółką! nie byle jakie to spotkanie, bo przyjaciółka z tych co prawdziwe a miejsce spotkania wyjątkowe! Teraz trochę reklamy bo uważam, że warto! Kto jeszcze nie był w Warszawskim OCH - Teatrze (dawne kino Ochota), niech szybko przegląda repertuar i robi rezerwację! Fajne miejsce- dziwaczna scena z widownią z dwóch stron.. (http://www.ochteatr.com.pl) po 5. które jednak powinno być po 1. zawsze można zdobyć bilety zarówno do teatru Polonia i Och-Teatru grając w polo (http://www.teatrpolonia.pl/bilety/graj). Wygrane bilety są w cenie wejściówek (ale tu nigdy nie ma gwarancji, czy się dostaniesz) i zawsze możesz sobie wybrać dobre miejsca. po 6 ważne, żeby przyjaciółka miała fajnego męża (moja takiego ma), co to zamiast pić w sobotni wieczór piwko był gotów przyjechać po spektaklu po odchamione towarzystwo i miał jeszcze tyle dobrej woli, żeby je rozwieść późną porą do domów. Dzięki Magduś! Super wypad! Dzisiaj "nowa oferta w polo" więc gramy!!! - G.

2 komentarze:

  1. Ech pozazdrościć ;) mnie z odchamiania pozostaje tylko MiniMini, czyli ospa trwa nadal ... tym razem w wydaniu starszego .

    OdpowiedzUsuń
  2. no to kiszka jednym słowem.
    u mnie też całe towarzystwo się pochorowało ale tak katarowo bardziej

    OdpowiedzUsuń