jeżeli coś Ci się spodobało, masz pytania, chcesz pogadać - napisz do nas:

naszemiszmasze@gmail.com
Moje zdjęcie
mazowieckie, Poland
Czyli trzy - matki, żony i kochanki :) Magda, Justka i Gaba. Szyjemy, malujemy, decoupażujemy, zajmujemy się ceramiką, eksperymentujemy w kuchni i w ogrodzie i na balkonie. No i przede wszystkim-wychowujemy dzieci i mężów (byłych też!).

piątek, 28 stycznia 2011

Odkurzanie - czynność znienawidzona!!!!

`......jak w temacie :) ja niestety należę do tej mniejszości, która tej czynności organicznie nie lubi! niestety jak to czasem bywa -posprzątać wypada a przy okazji "odkurzyć" to i owo :) dosłownie i w przenośni trudno mi to jednak idzie bo człowiek jednak ma w naturze "iście do przodu" a nie cofanie się ;)
Zatem namówiona i zakrzyczana przez moich bliskich zamiast
obiecanych zdjęć zacierkowej, wiesz Magduśku- tej co miała zrobić lepsiejsze tło i tej co to wyszła suuuper i jestem z niej w 100% zadowolona, wrzucę
w ramach staroci, które kiedyś poczyniłam i się ich dawno pozbyłam, rodzinę Retro Tildową. Chyba nic nie pasuje bardziej do tego tak ostatnio modnego odkurzania staroci, jak te właśnie Retro Króliśki.
-G


Tatko Króliś


Mama Kólowa

Dzieci królicze

no i cała familia
Dodaj obraz

3 komentarze:

 1. Piękne!!! I w końcu doczekały się swojego Wielkiego Wejścia! ;))) - sama przyznasz że nie ma nic gorszego niż robienie zdjęć i ich wstawianie...

  OdpowiedzUsuń
 2. A najładniejsza mama - ma taki filuterny kwiatek!

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkie są przecudne... ;-)
  ja chcę nadal być dziewczyyyyyyyyyyynką maaaaaaaaaaaałąąąąąąą!!! aaaauuuuuuuuuu!

  OdpowiedzUsuń