jeżeli coś Ci się spodobało, masz pytania, chcesz pogadać - napisz do nas:

naszemiszmasze@gmail.com
Moje zdjęcie
mazowieckie, Poland
Czyli trzy - matki, żony i kochanki :) Magda, Justka i Gaba. Szyjemy, malujemy, decoupażujemy, zajmujemy się ceramiką, eksperymentujemy w kuchni i w ogrodzie i na balkonie. No i przede wszystkim-wychowujemy dzieci i mężów (byłych też!).

poniedziałek, 27 września 2010

Ale fajnie Was Widzieć!

Tak jak w tytule posta :) Bardzo miło nam gościć Ciebie Justka ale Borys to dopiero chłopak! Normalnie zaczynam się zastanawiać... czy ze mną wszystko ok bo taka miłość to raczej karalna! Fajny jest i tyle! Nawet nie płakał jak go ciotka wzięła na ręce! :0))) Oczywiście wielkie sorry za Pszczołę. Poćwiczę z nią "cisia"i "ciiii" przed kolejnym spotkaniem. Ech.. R to pewnie chodzi dumny jak paw, że ma taki dobry materiał genetyczny! :)) buziaki i dobrej nocy p/s M leci jednak prze Hong Kong- dziwnym trafem nikt się na samolot nie spóźnił. 16+8 to tak jakoś doba w podróży mu wypadnie p/s2 Magduś? cio taka cisia. Ty to potrafisz robić "ciiiii". Daj znaka!

1 komentarz:

  1. Dziękujemy;) nam też było miło, a Pszczołą się nie przejmuj, Borysek jest zahartowany;) - lekko się nie ma jak jest się młodszym bratem...I jeszcze raz dziękuję za śliczne serwetki
    PS do roboty!!!

    OdpowiedzUsuń