jeżeli coś Ci się spodobało, masz pytania, chcesz pogadać - napisz do nas:

naszemiszmasze@gmail.com
Moje zdjęcie
mazowieckie, Poland
Czyli trzy - matki, żony i kochanki :) Magda, Justka i Gaba. Szyjemy, malujemy, decoupażujemy, zajmujemy się ceramiką, eksperymentujemy w kuchni i w ogrodzie i na balkonie. No i przede wszystkim-wychowujemy dzieci i mężów (byłych też!).

wtorek, 14 września 2010

STARTUJEMY!!!!

Na początek podstawowe informacje (zupełnie jak na pierwszej lekcji wychowawczej:) 
    Autorkami tegoż bloga są trzy koleżanki (czwarta zajadle kibicuje!): Magduś, Justka i Gaba.
Nawiązanie do lekcji wychowawczej nie bez przyczyny – znamy się z podstawówki i choć minęło już prawie ćwierć wieku ;))), kiedy dumnie pierwszego września pierwszy raz przekraczałyśmy w wykrochmalonych kołnierzykach próg naszej „jedynki”, to nadal trzymamy ze sobą „sztamę” . Mało tego...codziennie przez 8 lat razem chodziłyśmy do szkoły bo mieszkałyśmy w tej samej kamienicy :) A w wolnym czasie biegałyśmy po Polach Mokotowskich :)
    Oczywiście jak to w życiu bywa - kontakt miedzy nami wielokrotnie się urywał. Inne szkoły średnie, inne zainteresowania, studia, praca itd. Przyszedł jednak taki czas- fajny czas ;), kiedy nadal mimo codziennego pędu, problemów z dziećmi, psami, kotami, mężami (facetami) chcemy czasem usiąść i powspominać, podzielić się naszymi codziennymi troskami, doświadczeniami, spostrzeżeniami, plotkami, a także tym co same "tworzymy".
    A robimy fajne rzeczy! Szyjemy, malujemy, decoupażujemy, zajmujemy się ceramiką, eksperymentujemy w kuchni i w ogrodzie i na balkonie. No i przede wszystkim-wychowujemy dzieci i mężów (byłych też!). 
Trudno nam teraz zebrać się w jednym miejscu (a to małe dzieci, a to praca, a to warszawskie korki) i stąd też idea pisania wspólnego bloga. 
    Tu mamy zamiar opisywać WSZYSTKO CO NAM PRZYJDZIE DO GŁOWY I CZYM CHCEMY SIĘ PODZIELIĆ. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Trudno jest prowadzić telekonferencje na trzy telefony! Zwłaszcza, że każda z nas ma "czas wolny" o innej porze dnia!
    Będzie nam miło jak ktoś do nas zajrzy i podzieli się uwagami. Na początek trzymajcie za nas mocno kciuki!

4 komentarze:

 1. Dobra, Dziewczęta - dawajcie! i powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. O Boże czuje się inwigilowana;) Ściskam ;)))

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja tu przez Jedną z Trójcy zaproszona (przez Justkę - wydało się ;)) i będę sobie podglądać... jak Justka stosuje w praktyce moje informacje o panowaniu nad bloggerem :D
  Pozdrawiam!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł :D Buźka mi się cieszy jak to wszystko czytam...

  OdpowiedzUsuń