jeżeli coś Ci się spodobało, masz pytania, chcesz pogadać - napisz do nas:

naszemiszmasze@gmail.com
Moje zdjęcie
mazowieckie, Poland
Czyli trzy - matki, żony i kochanki :) Magda, Justka i Gaba. Szyjemy, malujemy, decoupażujemy, zajmujemy się ceramiką, eksperymentujemy w kuchni i w ogrodzie i na balkonie. No i przede wszystkim-wychowujemy dzieci i mężów (byłych też!).

piątek, 17 września 2010

statystycznie...

dzisiejszą notkę sponsoruje literka "S' jak statystycznie rzecz ujmując

...wszystkie razem mamy dzisiaj 97 lat ( rocznikowo 99 ale nie będę wiśnia i nie postarzę koleżanek), posiadamy w sumie dwóch mężów aktualnych, jednego byłego i jednego przyszłego, urodziło nam się przez ostatnie 11 lat czworo dzieci z czego 50 % to dziewczyny a 50 % chłopaki, mamy cztery zwierzaki- dwa psy i dwa koty. Wszystkie razem (podzielić na trzy) ważymy pewnie za dużo niż w statystycznych tabelkach określających prawidłową wagę.Wszystkie razem i każdą z osobna wywiało ze Śródmieścia w inne rejony Wawy (a jedną nawet za Wisłę) ale żadna z nas nie mieszka na Ochocie;)
Statystycznie i globalnie jesteśmy najnormalniejszymi babkami po trzydziestce ale jakby tak rozpracować każdą z nas z osobna to okazuje się że jesteśmy trzy "wariatki" w pozytywnym tego słowa znaczeniu.Każda inna i wyjątkowa przez duże W, z tysiącem mniej lub bardziej mądrych pomysłów na życie z setkami małych i dużych sukcesów oraz dziesiątkami porażek. Jedna "wariatka: szyje, druga " wariatka" maluje a trzecia to wszystko opisuje...


następną notkę będzie pewnie sponsorowała literka "w" jak wariatka;)


m.

1 komentarz:

  1. Poniedziałek mija, a na blogu wieje pustką od piątku.. nic się nie dzieje, czy dzieje się tyle, że nikt nie ma czasu napisać? Pozdrowienia od "przyszłego" wysłanego do Miasta Miłości na poszukiwanie serwetek :)
    M.

    OdpowiedzUsuń